صفرشویی

 در صفر شویی خودرو یا وسیله نقلیه به تمامی وجوه خودرو توجه می شود و در واقع نوعی شستشو است که در آن تمامی قسمت های داخلی، خارجی، زیرین و حتی موتور خودرو با استفاده از مواد مناسب و منحصر به فرد شسته می شود تا بهترین کیفیت حاصل شود.
همچنین تمامی نواقص و خط و خش های موجود بر روی بدنه به صورت کامل مورد بررسی قرار گرفته و رفع می گردد به گونه ای که خودروی شما بهترین ظاهر ممکن را داشته باشد.

تمامی لوازم و اثاثیه داخل ماشین به طور کامل جارو زده شده و با شامپو تمامی لکه ها و کثیفی ها تمیز می شوند. اگر داخل ماشین چرمی باشد ، اغلب برای از بین بردن کثیفی های عمیق از مواد پاک کننده مخصوص استفاده می شود. پلاستیک و وینیل نیز کاملا و به روشی صحیح تمیز می شوند. در آخر شیشه های داخلی نیز تمیز و صیقل داده می شوند.

شستن موتور ماشین یکی از مهم ترین گزینه های صفر شویی خودرو است که البته اغلب مواقع همه این مورد را انتخاب نمی کنند. دلیل این امر این است که اغلب مواقع هیچ کس به موتور زیر کاپوت ماشین خود اهمیت نمی دهد و فقط ظاهر خودرو مهم است. با تمیز کردن موتور ماشین می توانید مشکلات آن را سریع تر و آسان تر پیدا کرده و حل کنید. مکانیک ها دوست دارند بر روی یک موتور تمیز کار کنند و اگر صاحب خودرو قبل از فروش آن از خدمات صفرشویی استفاده کرده باشد ، یک موتورر تمیز می تواند تاثیر بزرگی بر چگونگی نگهداری یک اتومبیل بگذارد.

دکمه بازگشت به بالا